Braucam kopā uz Ed Sheeran Mathematics Wolrd Tour koncertu Kauņā, 2024. gada 3. augustā

Koncerta detaļas:

Brauciena detaļas:

Brauciena maksa:

Cenā ietilpst:
  • Brauciens uz koncertu un atpakaļ
  • Stāvvieta pie koncerta norises vietas
  • Dzeramais ūdens pēc koncerta apmeklējuma

Brauciena Statuss:

Ed Sheeran +-=÷× 2024 (Mathematics) Tour – Kauņa, 3. augusts

Ed Sheeran – ģeniālais dziesminieks atgriežas Baltijā ar 2 koncertiem Kauņā!

Pēc 5 gadu pārtraukuma pasaulas megazvaigzne Eds Šīrans atgriežas Baltijā ar koncertu Kauņā. Organizatori sola, ka šis būs iespaidīgākais šovs, kurā uzstājies Eds Šīrans. Grandioza un rotējoša skatuve palīdzēs ikkatram redzēt mākslinieku tuvplānā. Tiem, kas atrodas tālāk no skatuves, būs iespējams vērot šova tuvplānus grandiozajos ekrānos.

Ed Sheeran, britu dziedātājs un dziesmu autors, savā daiļradē iekļauj dzīves patiesības un personīgos piedzīvojumus. Viņa dziesmas raksturo asprātīgas dzīves situācijas, dzīvesprieku un sāpes, atspoguļojot viņa muzikālo talantu un emocionālo dziļumu. Ed Sheeran koncerttūres ir iespaidīgas – viņš ne izpilda dziesmas, bet arī iepriecina fanus ar saviem jautriem un sirsnīgiem uzstāšanās veidiem. Viņa spēja radīt intīmu saikni ar publiku padara viņa koncertus par neaizmirstamu piedzīvojumu, kurā katrs klātesošais sajūtās sastop Ed Sheeran personīgi. Viņa daiļrade un koncerttūres ir kā ceļojums cauri dzīves stāstiem, kas saista cilvēkus ar īpašu un emocionālu mūziku.

Ko sagaidīt Ed Sheran koncertos?

Tā kā +-=÷× (Mathematics) koncerttūre norisināsies jau trešo gadu, bet tā laikā izdoti vairāki “Sezonu” albumi, šī gada koncertu apmeklētāji notiekti sagaidīs jaunu pieredzi. Šī tūre līdz šim bijusi kā  viņa karjeras pirmā laikmeta svinības. Kopš tā laika viņš ir pārgājis uz albumiem ar gadalaiku tēmu (t.i., “Autumn Variations”), bet pirmie pieci viņa karjeras albumi tika nosaukti matemātikas simbolu vārdā. Jauns albums pēc Subtract (stilizēts kā “-“), būs interesanti redzēt, kā Šīrans šovā ieviesīs savus Rudens variantu ierakstus. Ņemot vērā to, ka viņš sāka iekļaut Subtract dziesmas savos 2023. gada koncertos, pieņemam, ka viņš darīs to pašu ar “Autumn Variations” — pat ja tas nav balstīts uz matemātiku.

Koncerta laikā Eds ir viens uz skatuves, visu mūziku spēlējot dzīvajā izmantojot dažādus instrumentus un loop mašīnu. Nereti Šīrans lūdz, lai skatītāji šova laikā vairākas reizes dziedātu viņam fona vokālu. Nespējam iedomāties pūli, kuri to nevēlētos būt daļa no Šīrana mega-kora. Lieki teikt, ka Šīrana turneja ir unikāla, jo trūkst grupas pavadījuma. Ar viņa mūzikas aizraujošo raksturu ir pārsteidzoši redzēt, cik vienkāršs ir viņa dziesmu pavadījums. Tomēr, lai gan viņa dziesmas ir vienkārši ierakstāmas un atskaņojamas dzīvajā, Šīrana muzicēšana ir, maigi izsakoties, iespaidīga.

Braucam Kopā uz Ed Sheeran
Braucam Kopā uz Ed Sheeran

Kā skanēs Ed Sheeran koncerts Kauņā?

Kā jau iepriekš minēts, šī koncerttūre ir Eda Šīrana karjeras pirmo albumu apkopojums. Bet, tā kāpēc pēdējā Matemātikas albuma izlaišanas pasaules gaismu ieraudzījuši vēl divi – “Autumn Variations” un “No. 6 Collaborations Project”, noteikti varam sagaidīt pa skaņdarbam arī no šiem albumiem. Noteikti arī dzirdēsiet dziesmas, kas kļuvušas nu jau par mūsdienu klasiku – “Castle on the Hill”, “Shape of You” un “Photograph”, kā arī nesenākos grāvējus “American Town”un “Eyes Closed”.

Vēlies apmeklēt citus koncertus Lietuvā?

Pēc aizvadītajā gadā piedzīvotajām problēmām Viļņā, šogad tieši Kauņa būs karstais punkts melomāniem Lietuvā! Šeit ir apkopoti lielākie un karstākie koncerti Lietuvā 2024. gadā.

Biežāk uzdotie jautājumi par braucienu norisi

Notiek pieteikšanās: plānojam nodorošināt transportu uz koncertu. Ja ir pietiekami liela interese no braucējiem, braucienam tiks tirgotas biļetes. 

Uzsākta biļešu tirdzniecība: pieteicies minimālais skaits braucēju un uzsākam biļešu tirdzniecību braucienam. Par biļešu pieejamību sākotnēji informējam pieteikušos braucējus, pirms tiek izziņota biļešu tirdzniecība plašākau publikai. Lai brauciens notiktu, nepieciešams aizpildīt minimālo skaitu braucēju, kas katram braucienam var atšķirties. 

Brauciens notiek: pārdots minimālais skaits biļešu, lai brauciens varētu notikt. Biļetes pieejamas iegādei līdz tiek aizpildīts autobuss. 

Brauciens izpārdots: pārdots maksimālais skaits biļešu. Pieejama jauna papildus pieteikuma forma, kurā pieteiktos, lai varētu pieteikties papildus braucienam. 

Papildus brauciens: pieejamas biļetes papildus braucienam. Šajā gadījumā papildus brauciens garantēts un notiks vienlaicīgi ar pamata braucienu. 

Brauciens atcelts: braucienam nav pieteikušies un dalību apstiprinājuši pietiekošs skaits pasažieru. Ja iegādātas biļetes vai veikta rēķina apmaksa par braucienu, brauciena maksa tiek atgriezta 100% apmērā 2 nedēļu laikā kopš brauciena statusa maiņas. 

Brauciena maksā ietilpst brauciens uz koncerta norises vietu un atpakaļ, stāvvietas un maksas ceļu nodevas, brauciena apdrošināšana, kā arī dzeramais ūdens pēc koncerta apmeklējuma. Ja nokļūšanai galamērķī jāizmanto prāmis vai arī plānots nakšņot viesnīcā, tad arī šīs izmaksas ietilpst plānotajā cenā. 

Braucieniem, kur jāizmanto prāmis vai plānots nakšņot viesnīcā, norādītas aptuvenās brauciena izmaksas. Galējās izmaksas un cenas piedāvājums tiks nosūtīts īsi pirms visu nepieciešamo rezervāciju veikšanas. Brauciena izmaksas var gan samazināties, gan palielināties, atkarībā no partneru cenu piedāvājuma.

Brauciena dalībnieka vārda maiņa iespējama 48 stundas pirms brauciena sākuma. Brauciena biļešu tālākpārdošana bez saskaņošanas ar braucamkopā.lv aizliegta. Iekāpšana autobusos tiek organizēta pēc braucēju vārdiem. 

Konkretu sēdvietu rezervācija nav iespējama.

Ja brauciens noris ar vairākiem autobusiem, tad pirms braucēju sadalīšanas pa autobusiem brauciena dalībniekiem lūgsim norādīt ar kuriem braucējiem vēlaties braukt kopā. Tie, kuru vārdi būs vienā pirkumā, netiks izķširti.

Lai organizētu raitāku braucēju iekāpšanu un vietu ieņemšanu autobusos, iekāpšana tiek organizēta pa grupiņām, pirmie vietu autobusā ieņem braucēji no lielākajām grupām, pēc tam mazākās grupas un kā pēdējie iekāpj braucēji, kas dodas uz pasākumu vienatnē. 

Atkarībā no brauciena veida, autobusā ir braucamkopā.lv šoferis vai braucamkopā.lv pavadonis, kas koordinē brauciena norisi. 

Katram braucienam  (un atsevisķiem autobusiem, ja tādi ir) tiek izveidota Whatsapp grupa, kurā tiek publicēti izbraukšnas laiki no pieturām pa ceļam, kā arī publicēta aktuālā informācija, ja ceļā rodas sarežģījumi. 

Par visiem jautājumiem, kas rodas brauciena laikā, varat vērsties gan pie brauciena organizatora, gan pie brauciena koordinatora. 

Ja zini par kādu koncertu uz kuru obligāti būtu jādodas, bet neredzi starp plānotajiem braucieniem, raksti mums uz brauc@braucamkopa.lv!

Cenšamies nodrošināt transportu un apmeklēt visus skaļos un interesantos koncertus reģionā, bet nereti kāds koncerts paslīd mums garām neredzot. Kopīgiem spēkiem varam sarīkot braucienus arī uz zaļumballēm, ja vien būs braukt gribētāji. 

Normālos apstākļos brauciena dalībniekiem jāatgriežas autobusā stundu pēc pēdējās koncerta dziesmas izskanēšanas. Lai brauciens varētu noritēt raitāk, silti lūdzam izmantot brauciena teritorijā piedāvātās labierīcības, lai pirmo pieturu mājpuceļā varētu veikt pēc iespējas vēlāk. 

Organizējot braucienus maršutā iekļaujam ērtākās pieejamās pieturas lielākām grupām, lai būtu ērti un iespējams ātri aizvadīt pieturas. Pieturvietās iespējams gan apmeklēt labierīcības, gan iegādāties ēdienu. 

Diemžēl labāku cenu izvēlētajam braucienam nevaram piedāvāt, ja vien mums nepiesakās braucējs pretējā virzienā. Iespēju robežās centīsimies palīdzēt atrast braucēju pretējā virzienā un rezervēt vietu jums abiem. 

Atgriežoties Rīgā galvenā izkāpšanas vieta paredzēta tā pati, no kurienes sākās brauciens uz pasākumu, kā arī pieturas, kas atrodas pa ceļam un tās publicētas pasākuma aprakstā. 

Ja braucēji vēlas iekāpt autobusā pa ceļam uz koncertu vai izkāpt ātrāk atpakaļceļā, lūdzu sazināties ar brauciena organizatoru.