Koncerta detaļas:

Brauciena detaļas:

Brauciena maksa:

Cenā ietilpst:
  • Brauciens uz koncertu un atpakaļ
  • Stāvvieta pie koncerta norises vietas
  • Dzeramais ūdens pēc koncerta apmeklējuma

Brauciena Statuss:

LP Love Lines World Tour koncerts – Kauņa, 4. marts

Ikoniskās itāļu balss atgriešanās Lietuvā – LP koncerts Kauņā.

Laura Pergolizzi 2023. gada septembra beigās paziņoja, ka jaunā albuma Love Lines koncerttūre pēc gadu mijas pārcelsies no ASV uz Eiropu. Tuvākais mūsu platuma grādos dzīvojošajiem būs LP koncerts Kauņā, Kauņas Žalgira arēnā. Ļoti saspringtā grafikā astoņu nedēļu laikā paredzēti 24 koncerti no Skandināvijā, Centrāleiropā un Lielbritānijā. To skaits gan ik pa laikam tiek papildināts, bet iespēja apmeklēt LP kocertu Latvijā ir maza. Mūsu platuma grādos dzīvojošajiem tuvākais koncerts notiks Kauņā 4. martā, Žalgira arēnā.

LP muzikālais arsenāls iespaido jebkuru melomānu.

Lai gan LP ieraksti straumēšanas platformās sakrājuši vairāk kā miljards (!!!) klausījumu, koncertu performaces ir daudz aktīvākas un pat emocionālākas. Lauras vokālais un muzikālais arsenāls nav salīdzināms ar citiem māksliniekiem. Unikālais skanējums, stils un prasmju līmenis savācis miljoniem fanu visā pasaulē. Koncertprogramma būs gana noslīpēta un varēsiet iztikt bez iespējamiem tehniskajiem brāķiem, kas mēdz gadīties koncerttūres sākumā. Koncertā dzirdēsiet ne tikqi Lauras vokālās prasmes, bet arī varēsiet novērtēt ģitārspēli un pat svilpošanu.
Šis koncerts būs lielisks iesākums 2024. gada koncertu sezonai Baltijas valstīs, kuru melomāni nedrīkst laist garām! Ar spēcīgu vokālu, žanru un asu pildspalvu, kas destilē spēcīgas sajūtas, LP ir kļuvusi par vien starptautiski iemīļotu savas paaudzes dziesmu autori. Ar 2017. gadā izdoto albumu “Lost On You”,  viņa sasniegusi neticamas virsotnes, 18 valstīs ieņemot 1. vietu topos. Šī Losandželosā dzīvojošā māksliniece ir kļuvusi par vienu no populārākajām savas paaudzes dziedātājām un iekarojusi vairāk nekā 25 miljonu ikmēneša klausītāju/skatītāju auditoriju.

Citi koncerti Lietuvā.

Pasākumu organizatori Lietuvā ir kārtīgi pastrādājuši un šķiet, ka piedāvā iespaidīgāko koncertu izvēli 2024. gadā. Šis būs kā atklāšanas koncerts lieliskai koncertu sezonai, ko jūnijā papildinās leģendāri mūziķi ar 50+ gadu pieredzi uz skatuves. 9. jūnijā turpat Kauņas Žalgira arēnā koncertēs leģendārais Sting, bet jau pēc dažām dienām Ķilučos noris Leģendu Mūzikas Festivāls ar iespaidīgu sastāvu – Bonnie Tyler, Nik Kershaw u.c. Augustā Kauņā uzstāsies pasaules superzvaigzne Ed Sheeran, kura koncerts tika izpārdots rekordātri, tāpēc notiks arī papildkoncerts.

Vēlies apmeklēt citus koncertus Lietuvā? Šeit ir apkopoti lielākie un karstākie koncerti Lietuvā 2024. gadā.

Biežāk uzdotie jautājumi par braucienu norisi

Notiek pieteikšanās: plānojam nodorošināt transportu uz koncertu. Ja ir pietiekami liela interese no braucējiem, braucienam tiks tirgotas biļetes. 

Uzsākta biļešu tirdzniecība: pieteicies minimālais skaits braucēju un uzsākam biļešu tirdzniecību braucienam. Par biļešu pieejamību sākotnēji informējam pieteikušos braucējus, pirms tiek izziņota biļešu tirdzniecība plašākau publikai. Lai brauciens notiktu, nepieciešams aizpildīt minimālo skaitu braucēju, kas katram braucienam var atšķirties. 

Brauciens notiek: pārdots minimālais skaits biļešu, lai brauciens varētu notikt. Biļetes pieejamas iegādei līdz tiek aizpildīts autobuss. 

Brauciens izpārdots: pārdots maksimālais skaits biļešu. Pieejama jauna papildus pieteikuma forma, kurā pieteiktos, lai varētu pieteikties papildus braucienam. 

Papildus brauciens: pieejamas biļetes papildus braucienam. Šajā gadījumā papildus brauciens garantēts un notiks vienlaicīgi ar pamata braucienu. 

Brauciens atcelts: braucienam nav pieteikušies un dalību apstiprinājuši pietiekošs skaits pasažieru. Ja iegādātas biļetes vai veikta rēķina apmaksa par braucienu, brauciena maksa tiek atgriezta 100% apmērā 2 nedēļu laikā kopš brauciena statusa maiņas. 

Brauciena maksā ietilpst brauciens uz koncerta norises vietu un atpakaļ, stāvvietas un maksas ceļu nodevas, brauciena apdrošināšana, kā arī dzeramais ūdens pēc koncerta apmeklējuma. Ja nokļūšanai galamērķī jāizmanto prāmis vai arī plānots nakšņot viesnīcā, tad arī šīs izmaksas ietilpst plānotajā cenā. 

Braucieniem, kur jāizmanto prāmis vai plānots nakšņot viesnīcā, norādītas aptuvenās brauciena izmaksas. Galējās izmaksas un cenas piedāvājums tiks nosūtīts īsi pirms visu nepieciešamo rezervāciju veikšanas. Brauciena izmaksas var gan samazināties, gan palielināties, atkarībā no partneru cenu piedāvājuma.

Brauciena dalībnieka vārda maiņa iespējama 48 stundas pirms brauciena sākuma. Brauciena biļešu tālākpārdošana bez saskaņošanas ar braucamkopā.lv aizliegta. Iekāpšana autobusos tiek organizēta pēc braucēju vārdiem. 

Konkretu sēdvietu rezervācija nav iespējama.

Ja brauciens noris ar vairākiem autobusiem, tad pirms braucēju sadalīšanas pa autobusiem brauciena dalībniekiem lūgsim norādīt ar kuriem braucējiem vēlaties braukt kopā. Tie, kuru vārdi būs vienā pirkumā, netiks izķširti.

Lai organizētu raitāku braucēju iekāpšanu un vietu ieņemšanu autobusos, iekāpšana tiek organizēta pa grupiņām, pirmie vietu autobusā ieņem braucēji no lielākajām grupām, pēc tam mazākās grupas un kā pēdējie iekāpj braucēji, kas dodas uz pasākumu vienatnē. 

Atkarībā no brauciena veida, autobusā ir braucamkopā.lv šoferis vai braucamkopā.lv pavadonis, kas koordinē brauciena norisi. 

Katram braucienam  (un atsevisķiem autobusiem, ja tādi ir) tiek izveidota Whatsapp grupa, kurā tiek publicēti izbraukšnas laiki no pieturām pa ceļam, kā arī publicēta aktuālā informācija, ja ceļā rodas sarežģījumi. 

Par visiem jautājumiem, kas rodas brauciena laikā, varat vērsties gan pie brauciena organizatora, gan pie brauciena koordinatora. 

Ja zini par kādu koncertu uz kuru obligāti būtu jādodas, bet neredzi starp plānotajiem braucieniem, raksti mums uz brauc@braucamkopa.lv!

Cenšamies nodrošināt transportu un apmeklēt visus skaļos un interesantos koncertus reģionā, bet nereti kāds koncerts paslīd mums garām neredzot. Kopīgiem spēkiem varam sarīkot braucienus arī uz zaļumballēm, ja vien būs braukt gribētāji. 

Normālos apstākļos brauciena dalībniekiem jāatgriežas autobusā stundu pēc pēdējās koncerta dziesmas izskanēšanas. Lai brauciens varētu noritēt raitāk, silti lūdzam izmantot brauciena teritorijā piedāvātās labierīcības, lai pirmo pieturu mājpuceļā varētu veikt pēc iespējas vēlāk. 

Organizējot braucienus maršutā iekļaujam ērtākās pieejamās pieturas lielākām grupām, lai būtu ērti un iespējams ātri aizvadīt pieturas. Pieturvietās iespējams gan apmeklēt labierīcības, gan iegādāties ēdienu. 

Diemžēl labāku cenu izvēlētajam braucienam nevaram piedāvāt, ja vien mums nepiesakās braucējs pretējā virzienā. Iespēju robežās centīsimies palīdzēt atrast braucēju pretējā virzienā un rezervēt vietu jums abiem. 

Atgriežoties Rīgā galvenā izkāpšanas vieta paredzēta tā pati, no kurienes sākās brauciens uz pasākumu, kā arī pieturas, kas atrodas pa ceļam un tās publicētas pasākuma aprakstā. 

Ja braucēji vēlas iekāpt autobusā pa ceļam uz koncertu vai izkāpt ātrāk atpakaļceļā, lūdzu sazināties ar brauciena organizatoru. 

lvLV