Braucam Kopā uz Metallica M72 World Tour koncertu Varšavā, 5. jūlijā.

Koncerta detaļas:

Brauciena detaļas:

Brauciena maksa:

Cenā ietilpst:
  • Brauciens uz koncerta norises vietu
  • Stāvvietas izmaksas
  • Nakšņošanas izdevumi viesnīcā
  • Dzeramais ūdens un uzkodas pēc koncerta

* Norādītas aptuvenās brauciena izmaksas. Galējās izmaksas un cenas piedāvājums tiks nosūtīts pirms visu nepieciešamo rezervāciju veikšanas.

Uzzināt vairāk

Brauciena Statuss:

Metallica M72 World Tour – Varšava, 5. jūlijs.

Metallica atgriežas Varšavā ar M72 World Tour koncertu!

Pēc 5 gadu pārtraukuma leģendārā grupa Metallica atgriežas Varšavā. Izdevuši jaunu albumu M72, grupas dalībnieki ir gatavi doties vēl nebijušā koncerttūrē. Jautāsiet, kas padara M72 World Tour tik īpašu? Pirmkārt, katrā no koncerta norises vietām koncerts notiek divreiz – plānots piektdienā un svētdienā. Kāpēc gan cilvēki vēlētos apmeklēt vienu un to pašu koncertu divreiz? Katrā koncertā tiks atskaņots pilnīgi cits repertuārs ar citu iesildošo grupu no grupas 40 gadu laikā izveidotā repertuāra. Kopējā koncertu setliste sastāv no gandrīz 40 dziesmām, tāpēc kvēlākie grupas fani noitekti vēlēsies apmeklēt abus koncertus, toties tiem, kas plāno apmeklēt tikai vienu koncertu, piedāvājam transportu abiem koncertiem atsevišķi.

Metallica liek rībēt skatuvēm jau vairāk kā 40 gadus.

Grupa aizsāka savu darbību tālajā 1981. gadā. Savā darbības laikā Metallica iekarojusi slavu visā pasaulē un pārdoti vairāk kā 100 miljoni albumu kopiju. Šī grupa ir pie vainas smagā metāla nonākšanai pasaules apritē un tās pirmajos 20 pastāvēšanas gados tapuši albumi, kas nekad nav zaudējuši savu popularitāti. Viņu populārākie albumi ir Master of Puppets (1986), The Black Album (1991) & Hardwired… to Self-Destruct (2016). Dziesmas kā “Enter Sandman”, “One” un “Nothing Else Matters”  atpazīstamas visā pasaulē. To skanējums ceļo no balādiska roka līdz pat metāla smagākajiem nostūriem, pierādot grupas daudzpusīgos muzikālos talantus. Ne velti, grupa saņēmusi 9 Grammy balvas kā arī pirms 15 gadiem uzņemta Pasaules Rokenrola Slavas Zālē. Par viņu slavas un nezūdošās popularitātes apliecinājumu kalpo fakts, ka viņi spējuši nonākt Billboard Top 200 topa pirmajā vietā ar 8 albumiem pēc kārtas.

M72 World Tour: ko tas nozīmē?

Grupa dodas pasaules tūrē drīz pēc sava vienpadsmitā studijas albuma “72 Seasons” izlaišanas. Pats albums nosaukts atsaucoties uz cilvēka dzīves ritējuma pirmajiem 18 gadiem, kuros tiek piedzīvoti 72 gadalaiki. M72 tūres ietvaros tiek piedāvāts jauns, drosmīgs skatuves dizains, kurā slavenā fanu stāvvietas – Metallica Snake Pit – ir pārvietotas uz skatuves centru, lai faniem nodrošinātu pilnīgu 360° skatu uz šovu. Te vari apskatīties skatuves konceptu Lego izpildījumā. Tā kā grupa nekoncertē katru nedēļu, bet gatavojas katram koncertam īpaši, tajos tiek ielikta milzīga enerģija. Apskatnieki to nosaukuši par pasaulē lielāko smagā metāla ballīti! Ja vēlies būt daļa no šī vai otra Metallica koncerta Varšavā, pievienojies braucienam!

Ko sagaidīt abos Metallica M72 koncertos Varšavā?

Kā jau iepriekš minēts, katrs koncenrts ir veidots kā unikāls šovs, kur neatkārtosies pat iesildošās grupas. Grupa atrodas arēnas vidū, uz skatuvves, ko paši dēvē par virtuli. Tass ļaus katram grupas fanam redzēt savus varoņus no visiem leņķiem, kā arī daudz vairāk fanu varēs vismaz daļu koncerta baudīt tuvplānā. Dažādi unikāli skatuves risinājumi, tai skaitā 4 bungu komplekti kas parādīsies un pazudīs starp dziesmām.

Bez iespaidīgās skatuves, protams, svarīgāks būs tas, ko Metallica spēlēs un kā pieskandinās PGE Narodowy stadionu! M72 tūres setlistē ir vairāk kā 32 dziesmas no grupas vairāk kā 40 gadu pastāvēšanas vēstures. Tās netiek atskaņotas hronoloģiski, bet gan tiek vesti līkločos gan pa pirmssākumu hītiem, gan jaunākajo albumu tituldziesmām. Nereti grupa spēlē arī citu autoru skaņdarbus, kas lieliski papildina viņu koncertu repertuāru. Protams, bez ikonskajām “Enter Sandman”, “Fuel”, “One” un citiem grāvējiem!

Ar ko atšķirsies otrais koncerts no pirmā?

Nepacietīgākie un ziņkārīgākie grupas fani noteikti jau būs izpētījuši aizvadīto koncertu setlistes un sapratuši kuras dziesmas nedzirdēs ar ko rēķināties. Atšķirībā no pirmā Metallica koncerta šajā nedēļas nogalē, šo iesildīs architects un Mammoth WMH, kas jau vairākkārt iesildījuši Metallica koncertus šajā tūrē.

Braucam kopā uz Metallica M72 koncertu Varšavā!

Brauciens plānots kā ērts divu dienu piedzīvojums visiem brauciena dalībniekiem. Visu braucēju ērtībai nakšņošana notiks viesnīcā, kur otrās dienas rītā pirms došanās mājup iespējams ieturēt gardas brokastis.

Brauciena plāns:
1. diena – Brauciens no Rīgas uz Varšavu, pa ceļam iekārtojoties viesnīcā. Pirms koncerta iespējams kopīgi ieturēt maltīti kādā no Varšavas kafejnīcām. Pēc koncerta tiekamies pie busiņa stāvvietā pie arēnas un dodamies nakšņot viesnīcā ārpus Varšavas.
2. diena – Brokastis viesnīcā un mājupceļš uz Rīgu ~7h.

 

 

Biežāk uzdotie jautājumi par braucienu norisi

Notiek pieteikšanās: plānojam nodorošināt transportu uz koncertu. Ja ir pietiekami liela interese no braucējiem, braucienam tiks tirgotas biļetes. 

Uzsākta biļešu tirdzniecība: pieteicies minimālais skaits braucēju un uzsākam biļešu tirdzniecību braucienam. Par biļešu pieejamību sākotnēji informējam pieteikušos braucējus, pirms tiek izziņota biļešu tirdzniecība plašākau publikai. Lai brauciens notiktu, nepieciešams aizpildīt minimālo skaitu braucēju, kas katram braucienam var atšķirties. 

Brauciens notiek: pārdots minimālais skaits biļešu, lai brauciens varētu notikt. Biļetes pieejamas iegādei līdz tiek aizpildīts autobuss. 

Brauciens izpārdots: pārdots maksimālais skaits biļešu. Pieejama jauna papildus pieteikuma forma, kurā pieteiktos, lai varētu pieteikties papildus braucienam. 

Papildus brauciens: pieejamas biļetes papildus braucienam. Šajā gadījumā papildus brauciens garantēts un notiks vienlaicīgi ar pamata braucienu. 

Brauciens atcelts: braucienam nav pieteikušies un dalību apstiprinājuši pietiekošs skaits pasažieru. Ja iegādātas biļetes vai veikta rēķina apmaksa par braucienu, brauciena maksa tiek atgriezta 100% apmērā 2 nedēļu laikā kopš brauciena statusa maiņas. 

Brauciena maksā ietilpst brauciens uz koncerta norises vietu un atpakaļ, stāvvietas un maksas ceļu nodevas, brauciena apdrošināšana, kā arī dzeramais ūdens pēc koncerta apmeklējuma. Ja nokļūšanai galamērķī jāizmanto prāmis vai arī plānots nakšņot viesnīcā, tad arī šīs izmaksas ietilpst plānotajā cenā. 

Braucieniem, kur jāizmanto prāmis vai plānots nakšņot viesnīcā, norādītas aptuvenās brauciena izmaksas. Galējās izmaksas un cenas piedāvājums tiks nosūtīts īsi pirms visu nepieciešamo rezervāciju veikšanas. Brauciena izmaksas var gan samazināties, gan palielināties, atkarībā no partneru cenu piedāvājuma.

Brauciena dalībnieka vārda maiņa iespējama 48 stundas pirms brauciena sākuma. Brauciena biļešu tālākpārdošana bez saskaņošanas ar braucamkopā.lv aizliegta. Iekāpšana autobusos tiek organizēta pēc braucēju vārdiem. 

Konkretu sēdvietu rezervācija nav iespējama.

Ja brauciens noris ar vairākiem autobusiem, tad pirms braucēju sadalīšanas pa autobusiem brauciena dalībniekiem lūgsim norādīt ar kuriem braucējiem vēlaties braukt kopā. Tie, kuru vārdi būs vienā pirkumā, netiks izķširti.

Lai organizētu raitāku braucēju iekāpšanu un vietu ieņemšanu autobusos, iekāpšana tiek organizēta pa grupiņām, pirmie vietu autobusā ieņem braucēji no lielākajām grupām, pēc tam mazākās grupas un kā pēdējie iekāpj braucēji, kas dodas uz pasākumu vienatnē. 

Atkarībā no brauciena veida, autobusā ir braucamkopā.lv šoferis vai braucamkopā.lv pavadonis, kas koordinē brauciena norisi. 

Katram braucienam  (un atsevisķiem autobusiem, ja tādi ir) tiek izveidota Whatsapp grupa, kurā tiek publicēti izbraukšnas laiki no pieturām pa ceļam, kā arī publicēta aktuālā informācija, ja ceļā rodas sarežģījumi. 

Par visiem jautājumiem, kas rodas brauciena laikā, varat vērsties gan pie brauciena organizatora, gan pie brauciena koordinatora. 

Ja zini par kādu koncertu uz kuru obligāti būtu jādodas, bet neredzi starp plānotajiem braucieniem, raksti mums uz brauc@braucamkopa.lv!

Cenšamies nodrošināt transportu un apmeklēt visus skaļos un interesantos koncertus reģionā, bet nereti kāds koncerts paslīd mums garām neredzot. Kopīgiem spēkiem varam sarīkot braucienus arī uz zaļumballēm, ja vien būs braukt gribētāji. 

Normālos apstākļos brauciena dalībniekiem jāatgriežas autobusā stundu pēc pēdējās koncerta dziesmas izskanēšanas. Lai brauciens varētu noritēt raitāk, silti lūdzam izmantot brauciena teritorijā piedāvātās labierīcības, lai pirmo pieturu mājpuceļā varētu veikt pēc iespējas vēlāk. 

Organizējot braucienus maršutā iekļaujam ērtākās pieejamās pieturas lielākām grupām, lai būtu ērti un iespējams ātri aizvadīt pieturas. Pieturvietās iespējams gan apmeklēt labierīcības, gan iegādāties ēdienu. 

Diemžēl labāku cenu izvēlētajam braucienam nevaram piedāvāt, ja vien mums nepiesakās braucējs pretējā virzienā. Iespēju robežās centīsimies palīdzēt atrast braucēju pretējā virzienā un rezervēt vietu jums abiem. 

Atgriežoties Rīgā galvenā izkāpšanas vieta paredzēta tā pati, no kurienes sākās brauciens uz pasākumu, kā arī pieturas, kas atrodas pa ceļam un tās publicētas pasākuma aprakstā. 

Ja braucēji vēlas iekāpt autobusā pa ceļam uz koncertu vai izkāpt ātrāk atpakaļceļā, lūdzu sazināties ar brauciena organizatoru.