braucam Kopā uz Sting My Songs World Tour koncertu Kauņā, Kauņas Žalgira arēnā 2024. gada 9. jūnijā

Koncerta detaļas:

Brauciena detaļas:

Brauciena maksa:

Cenā ietilpst:
 • Brauciens uz koncertu un atpakaļ
 • Stāvvieta pie koncerta norises vietas
 • Dzeramais ūdens pēc koncerta

Brauciena Statuss:

Sting My Songs koncerts – Kauņa, 9. jūnijs

Sting koncerts Kauņā – ļoti gaidīta atgriešanās!

Mūziķis jau otroreiz uzstāsies Lietuvā ar sava labākajām dziesmām – Stings “My Songs” koncerts Kauņas Žalgira arēnā, 2024. gada 9. jūnijā.

Šis koncerts nav tikai skaņdarbu izpilde, bet gan ceļojums caur laiku un telpu, kas pārsteigs tavas sajūtas un iedvesmos ar Sting neaizmirstamo talantu. Pievienojies mums, lai kopīgi dalītos šajā mūzikas ceļojumā, kur mūzikas notis aizvedīs tevi neaizmirstamā piedzīvojumā! Nezaudē šo iespēju piedzīvot Sting koncertu – tas ir ne tikai koncerts, bet gan stāsts, kas gaida, lai tu būtu tā daļa! Jau kopš pirmajiem kocertiem Lielbritānijā, atsauksmes ļoti cildina gan koncerta saturu, gan tā izpildījumu. Roka ansambļa pavadījumā Sting spēlēs gan savus lielākos hītus, gan skaļākos singlus no saviem mūzikālās karjeras pirmsākumiem “The Police” sastāvā, tādējādi izvedot klausītājus cauri vairāk kā 5 desmitgadēm rokmūzikas.

Sting lielākie sasniegumi mūzikā un ārpus tām:

Mūziķis Sting (dzimis 1951. gadā kā Gordon Matthew Sumner) ir izcils britu dziedātājs, dziesmu autors un mūziķis, kas ir guvis starptautisku atzinību un plašu fanu loku. Viņa karjera sevī ietver daudzveidīgas mūzikas izpausmes, sākot ar viņa laikiem grupā “The Police” un turpinot kā solo izpildītājs.

 1. The Police: Sting sāka savu slavu kā The Police grupas vokālists un basģitārists. Viņi izpildīja hitus kā “Every Breath You Take”, “Roxanne” un “Message in a Bottle”. Grupa gūa plašu komerciālu panākumu un ieguva daudz mūzikas balvu, tajā skaitā Grammy balvas.
 2. Solo karjera: Pēc The Police izjukšanas 1980. gados Sting turpināja savu karjeru kā solo izpildītājs. Viņa debijas albums “The Dream of the Blue Turtles” (1985) un tā hiti, piemēram, “If You Love Somebody Set Them Free” un “Fortress Around Your Heart”, bija ievērojams sasniegums.
 3. Aktivitātes citos žanros: Sting ir sevi izmēģinājis arī kā aktieris, rakstnieks un cilvēktiesību aizstāvis, izceļoties ar savu aktīvo līdzdalību labdarībībā.

Populārākās dziesmas:

 1. “Every Breath You Take” (The Police): Šī dziesma ir viena no pazīstamākajām Sting un The Police dziesmām, iegūstot Grammy balvu un kļūstot par hitu 1983. gadā.
 2. “Fields of Gold”: Romantisks solo singls, kas ietverts Sting albumā “Ten Summoner’s Tales” (1993).
 3. “Shape of My Heart”: Ievērojams hīts no Sting solo karjeras, kas atrodams albumā “Ten Summoner’s Tales” (1993).
 4. “Englishman in New York”: Dziesma, kas iekļauta albumā “Nothing Like the Sun” (1987), kurā Sting piedzīvojis solokarjeru.
 5. “Roxanne” (The Police): Klasiska dziesma no The Police sākotnējā perioda, kas ar savu unikālo skaņdarbu piesaistīja plašu klausītāju auditoriju.

Sting ir ietekmīgs mūziķis, kurš turpina radoši izpausties un piedalīties dažādos projektos, ļaujot savai mūzikai attīstīties un pielāgoties mainīgajiem laikiem.

Lietuva – lielo koncertu karstais punkts Baltijā 2024. gadā.

Šeit ir apkopoti lielākie un karstākie koncerti Lietuvā 2024. gadā.

Biežāk uzdotie jautājumi par braucienu norisi

Notiek pieteikšanās: plānojam nodorošināt transportu uz koncertu. Ja ir pietiekami liela interese no braucējiem, braucienam tiks tirgotas biļetes. 

Uzsākta biļešu tirdzniecība: pieteicies minimālais skaits braucēju un uzsākam biļešu tirdzniecību braucienam. Par biļešu pieejamību sākotnēji informējam pieteikušos braucējus, pirms tiek izziņota biļešu tirdzniecība plašākau publikai. Lai brauciens notiktu, nepieciešams aizpildīt minimālo skaitu braucēju, kas katram braucienam var atšķirties. 

Brauciens notiek: pārdots minimālais skaits biļešu, lai brauciens varētu notikt. Biļetes pieejamas iegādei līdz tiek aizpildīts autobuss. 

Brauciens izpārdots: pārdots maksimālais skaits biļešu. Pieejama jauna papildus pieteikuma forma, kurā pieteiktos, lai varētu pieteikties papildus braucienam. 

Papildus brauciens: pieejamas biļetes papildus braucienam. Šajā gadījumā papildus brauciens garantēts un notiks vienlaicīgi ar pamata braucienu. 

Brauciens atcelts: braucienam nav pieteikušies un dalību apstiprinājuši pietiekošs skaits pasažieru. Ja iegādātas biļetes vai veikta rēķina apmaksa par braucienu, brauciena maksa tiek atgriezta 100% apmērā 2 nedēļu laikā kopš brauciena statusa maiņas. 

Brauciena maksā ietilpst brauciens uz koncerta norises vietu un atpakaļ, stāvvietas un maksas ceļu nodevas, brauciena apdrošināšana, kā arī dzeramais ūdens pēc koncerta apmeklējuma. Ja nokļūšanai galamērķī jāizmanto prāmis vai arī plānots nakšņot viesnīcā, tad arī šīs izmaksas ietilpst plānotajā cenā. 

Braucieniem, kur jāizmanto prāmis vai plānots nakšņot viesnīcā, norādītas aptuvenās brauciena izmaksas. Galējās izmaksas un cenas piedāvājums tiks nosūtīts īsi pirms visu nepieciešamo rezervāciju veikšanas. Brauciena izmaksas var gan samazināties, gan palielināties, atkarībā no partneru cenu piedāvājuma.

Brauciena dalībnieka vārda maiņa iespējama 48 stundas pirms brauciena sākuma. Brauciena biļešu tālākpārdošana bez saskaņošanas ar braucamkopā.lv aizliegta. Iekāpšana autobusos tiek organizēta pēc braucēju vārdiem. 

Konkretu sēdvietu rezervācija nav iespējama.

Ja brauciens noris ar vairākiem autobusiem, tad pirms braucēju sadalīšanas pa autobusiem brauciena dalībniekiem lūgsim norādīt ar kuriem braucējiem vēlaties braukt kopā. Tie, kuru vārdi būs vienā pirkumā, netiks izķširti.

Lai organizētu raitāku braucēju iekāpšanu un vietu ieņemšanu autobusos, iekāpšana tiek organizēta pa grupiņām, pirmie vietu autobusā ieņem braucēji no lielākajām grupām, pēc tam mazākās grupas un kā pēdējie iekāpj braucēji, kas dodas uz pasākumu vienatnē. 

Atkarībā no brauciena veida, autobusā ir braucamkopā.lv šoferis vai braucamkopā.lv pavadonis, kas koordinē brauciena norisi. 

Katram braucienam  (un atsevisķiem autobusiem, ja tādi ir) tiek izveidota Whatsapp grupa, kurā tiek publicēti izbraukšnas laiki no pieturām pa ceļam, kā arī publicēta aktuālā informācija, ja ceļā rodas sarežģījumi. 

Par visiem jautājumiem, kas rodas brauciena laikā, varat vērsties gan pie brauciena organizatora, gan pie brauciena koordinatora. 

Ja zini par kādu koncertu uz kuru obligāti būtu jādodas, bet neredzi starp plānotajiem braucieniem, raksti mums uz brauc@braucamkopa.lv!

Cenšamies nodrošināt transportu un apmeklēt visus skaļos un interesantos koncertus reģionā, bet nereti kāds koncerts paslīd mums garām neredzot. Kopīgiem spēkiem varam sarīkot braucienus arī uz zaļumballēm, ja vien būs braukt gribētāji. 

Normālos apstākļos brauciena dalībniekiem jāatgriežas autobusā stundu pēc pēdējās koncerta dziesmas izskanēšanas. Lai brauciens varētu noritēt raitāk, silti lūdzam izmantot brauciena teritorijā piedāvātās labierīcības, lai pirmo pieturu mājpuceļā varētu veikt pēc iespējas vēlāk. 

Organizējot braucienus maršutā iekļaujam ērtākās pieejamās pieturas lielākām grupām, lai būtu ērti un iespējams ātri aizvadīt pieturas. Pieturvietās iespējams gan apmeklēt labierīcības, gan iegādāties ēdienu. 

Diemžēl labāku cenu izvēlētajam braucienam nevaram piedāvāt, ja vien mums nepiesakās braucējs pretējā virzienā. Iespēju robežās centīsimies palīdzēt atrast braucēju pretējā virzienā un rezervēt vietu jums abiem. 

Atgriežoties Rīgā galvenā izkāpšanas vieta paredzēta tā pati, no kurienes sākās brauciens uz pasākumu, kā arī pieturas, kas atrodas pa ceļam un tās publicētas pasākuma aprakstā. 

Ja braucēji vēlas iekāpt autobusā pa ceļam uz koncertu vai izkāpt ātrāk atpakaļceļā, lūdzu sazināties ar brauciena organizatoru.