Braucam Kopā plānotie braucieni uz koncertiem un festivāliem

Braucam kopā uz koncertu - tā ir mūsu specialitāte jau kopš 2013. gada!

Ja plāno apmeklēt kādu no lielākajiem koncertiem Lietuvā, Igaunijā vai Polijā, tad braucam kopā uz koncertu. Mēs jau vairāk kā 10 gadus organizējam grupu braucienus uz lielākajiem un pierasītākajiem koncertiem Latvijas tuvumā.

Aizmirsti par starptautiskiem pārvadājumiem, gultas vietām ar milzīgu pārmaksu un par maldīšanos nepazīstamā pilsētā! Mēs Tevi nogādāsim līdz pašai koncerta norises vietai, vai tā būtu Tallinas Dziesmu Svētku estrāde, vai PGE Narofowy arēna Varšavā.

Ja mēs braucam kopā uz koncertu, jūs ne tikai paspēsiet uz koncerta vārtu atvēršanu, bet arī ceļā parūpējsimies par izklaidēm un pārdomātām pieturām. Tāpat rīkojam konkursus gan pirms braucieniem, gan braucienu laikā, lai kopā braucēji vēl vairāk izbaudītu ceļu! 

Mūsu draudzīgie koordinatori darīs visu, lai jebkurš brauciena dalībnieks justos pēc iespējas labāk aprūpēts. Vienmēr būsim gatavi atbildēt uz jautājumiem gan par koncerta norises vietu, gan par citiem jautājumiem. Tāpat parūpēsimies, lai pēc koncerta noslēguma visi būtu padzērušies un atkopušies, pirms došanās mājup!

Braucam Kopā Rammstein koncerta skatuve ģenerālmēģinājumā. Viļņa, Viņģa parks

Kāpēc izvēlēties Braucam Kopā?

10+ gadu pieredze

Braucam Kopā esam pionieri, kas kopš 2013. gada aizveduši uz koncertiem un pasākumiem vairāk kā 1500 mūzikas baudītāju!

patīkami braucieni

Nodrošinām ne tikai ērtu un vienkāršu nokļūšanu koncertā, bet arī izklaides brauciena laikā un rūpes arī pēc koncerta!

vienmēr droši

Godīga brauciena organizēšana, atklāta komunikācija ar klientiem un 100% naudas atmaksa, ja brauciens nenotiek.

Biežāk uzdotie jautājumi par braucienu norisi

Notiek pieteikšanās: plānojam nodorošināt transportu uz koncertu. Ja ir pietiekami liela interese no braucējiem, braucienam tiks tirgotas biļetes. 

Uzsākta biļešu tirdzniecība: pieteicies minimālais skaits braucēju un uzsākam biļešu tirdzniecību braucienam. Par biļešu pieejamību sākotnēji informējam pieteikušos braucējus, pirms tiek izziņota biļešu tirdzniecība plašākau publikai. Lai brauciens notiktu, nepieciešams aizpildīt minimālo skaitu braucēju, kas katram braucienam var atšķirties. 

Brauciens notiek: pārdots minimālais skaits biļešu, lai brauciens varētu notikt. Biļetes pieejamas iegādei līdz tiek aizpildīts autobuss. 

Brauciens izpārdots: pārdots maksimālais skaits biļešu. Pieejama jauna papildus pieteikuma forma, kurā pieteiktos, lai varētu pieteikties papildus braucienam. 

Papildus brauciens: pieejamas biļetes papildus braucienam. Šajā gadījumā papildus brauciens garantēts un notiks vienlaicīgi ar pamata braucienu. 

Brauciens atcelts: braucienam nav pieteikušies un dalību apstiprinājuši pietiekošs skaits pasažieru. Ja iegādātas biļetes vai veikta rēķina apmaksa par braucienu, brauciena maksa tiek atgriezta 100% apmērā 2 nedēļu laikā kopš brauciena statusa maiņas. 

Brauciena maksā ietilpst brauciens uz koncerta norises vietu un atpakaļ, stāvvietas un maksas ceļu nodevas, brauciena apdrošināšana, kā arī dzeramais ūdens pēc koncerta apmeklējuma. Ja nokļūšanai galamērķī jāizmanto prāmis vai arī plānots nakšņot viesnīcā, tad arī šīs izmaksas ietilpst plānotajā cenā. 

Braucieniem, kur jāizmanto prāmis vai plānots nakšņot viesnīcā, norādītas aptuvenās brauciena izmaksas. Galējās izmaksas un cenas piedāvājums tiks nosūtīts īsi pirms visu nepieciešamo rezervāciju veikšanas. Brauciena izmaksas var gan samazināties, gan palielināties, atkarībā no partneru cenu piedāvājuma.

Brauciena dalībnieka vārda maiņa iespējama 48 stundas pirms brauciena sākuma. Brauciena biļešu tālākpārdošana bez saskaņošanas ar braucamkopā.lv aizliegta. Iekāpšana autobusos tiek organizēta pēc braucēju vārdiem. 

Konkretu sēdvietu rezervācija nav iespējama.

Ja brauciens noris ar vairākiem autobusiem, tad pirms braucēju sadalīšanas pa autobusiem brauciena dalībniekiem lūgsim norādīt ar kuriem braucējiem vēlaties braukt kopā. Tie, kuru vārdi būs vienā pirkumā, netiks izķširti.

Lai organizētu raitāku braucēju iekāpšanu un vietu ieņemšanu autobusos, iekāpšana tiek organizēta pa grupiņām, pirmie vietu autobusā ieņem braucēji no lielākajām grupām, pēc tam mazākās grupas un kā pēdējie iekāpj braucēji, kas dodas uz pasākumu vienatnē. 

Atkarībā no brauciena veida, autobusā ir braucamkopā.lv šoferis vai braucamkopā.lv pavadonis, kas koordinē brauciena norisi. 

Katram braucienam  (un atsevisķiem autobusiem, ja tādi ir) tiek izveidota Whatsapp grupa, kurā tiek publicēti izbraukšnas laiki no pieturām pa ceļam, kā arī publicēta aktuālā informācija, ja ceļā rodas sarežģījumi. 

Par visiem jautājumiem, kas rodas brauciena laikā, varat vērsties gan pie brauciena organizatora, gan pie brauciena koordinatora. 

Ja zini par kādu koncertu uz kuru obligāti būtu jādodas, bet neredzi starp plānotajiem braucieniem, raksti mums uz brauc@braucamkopa.lv!

Cenšamies nodrošināt transportu un apmeklēt visus skaļos un interesantos koncertus reģionā, bet nereti kāds koncerts paslīd mums garām neredzot. Kopīgiem spēkiem varam sarīkot braucienus arī uz zaļumballēm, ja vien būs braukt gribētāji. 

Normālos apstākļos brauciena dalībniekiem jāatgriežas autobusā stundu pēc pēdējās koncerta dziesmas izskanēšanas. Lai brauciens varētu noritēt raitāk, silti lūdzam izmantot brauciena teritorijā piedāvātās labierīcības, lai pirmo pieturu mājpuceļā varētu veikt pēc iespējas vēlāk. 

Organizējot braucienus maršutā iekļaujam ērtākās pieejamās pieturas lielākām grupām, lai būtu ērti un iespējams ātri aizvadīt pieturas. Pieturvietās iespējams gan apmeklēt labierīcības, gan iegādāties ēdienu. 

Diemžēl labāku cenu izvēlētajam braucienam nevaram piedāvāt, ja vien mums nepiesakās braucējs pretējā virzienā. Iespēju robežās centīsimies palīdzēt atrast braucēju pretējā virzienā un rezervēt vietu jums abiem. 

Atgriežoties Rīgā galvenā izkāpšanas vieta paredzēta tā pati, no kurienes sākās brauciens uz pasākumu, kā arī pieturas, kas atrodas pa ceļam un tās publicētas pasākuma aprakstā. 

Ja braucēji vēlas iekāpt autobusā pa ceļam uz koncertu vai izkāpt ātrāk atpakaļceļā, lūdzu sazināties ar brauciena organizatoru. 

Vienmēr plānojot braucienus uz koncertiem, galamērķī vēlamies nokļūt līdz ar koncertvietas vārtu atvēršanos. Tādējādi mākslinieki kvēlākajiem faniem ir iespēja nokļūt un ieņemt labākās vietas pie skatuves. Taču tiem, kas vienkārši vēlas paklausīties grupas mūziku, pirms koncerta sākuma iespējams iepazīties ar apkārtnē esošo arhitektūru, kā arī ieturēt gardas pusdienas kādā no kafejnīcām.

Tāpat pa ceļam plānotas vismaz 2 pieturas, lai justos svaigi un mundri sasniedzot galamērķi. Agrāka izbraukšana arī kalpo kā drošības spilvens, ja brauciena laikā kaut kas neplānoti noiet greizi – ja nākas kavēties sastrēgumos vai kāda tehniska ķibele.