Koncerti Igaunijā 2024. gadā

Igaunija 2024. gadā varēs lepoties ar Eiropas Kultūras galvaspilsētu, kad šo titulu lepni nesīs Tartu. Par spīti tam, ne visi lielie koncerti notiks Tartu un, lai redzētu skaļus vārdus, nāksies doties arī uz Tallinu.

09/11/2023

Eiropas kultūras galvaspilsēta – Tartu, kā arī koncerti citur Igaunijā.

Igaunija 2024. gadā varēs lepoties ar Eiropas Kultūras galvaspilsētu, kad šo titulu lepni nesīs Tartu, kuras kultūras programmā paredzēti vairāk kā 1000 notikumi visa gada garumā. Līdz ar to, lielajiem koncertiem Tallinas Dziesmu Svētku estrādē pievienosies arī Tartu, kura visa gada garumā piedāvās kulturālas izklaides. Kā daļa no kultūras pasākumiem, protams, būs gan lieli, gan mazi koncerti! Par spīti tam, ne visi lielie koncerti notiks Tartu un, lai redzētu skaļus vārdus, nāksies doties arī uz Tallinu. Lieli koncerti Igaunijā jau garantēti un noteikti 2023. gada izskaņā dzirdēsim vēl papildus izziņotus koncertus, ko nevēlēsimies palaist garām!

Metāls Tallinā.

Smagās mūzikas cienītājiem vēl 2023. gada izskaņā iespējams apmeklēt Fear Factory koncertu Tallinā, kuri uz skatvues kāps 15. decembrī. Bez pieminētajiem Fear Factory uz skatuves vēl kāps Butcher Babies, IGNEA & Ghosts of Atlantis. Ļoti labs veids kā beigt gadu uz jaudīgas nots un uzkrāt enerģiju 2024. gadam!

Piesakies braucienam šeit

Leģendārais Sting un 2 koncerti Baltijā, viens no tiem Igaunijā

Pasauslavenais brits Sting atgriežas ar koncertu Igaunijā. Šoreiz viņš uzstāsies ar savu labākajām dziesmām “My Songs” koncertā Tartu Dziesmu svētku estrādē 2024. gada 10. jūnijā.

Jau kopš pirmajiem kocertiem Lielbritānijā, atsauksmies ļoti cildina gan koncerta saturu, gan tā izpildījumu. Roka ansambļa pavadījumā Sting spēlē gan savus lielākos hītus, gan skaļākos singlus no saviem mūzikālās karjeras pirmsākumiem “The Police” sastāvā, tādējādi izvedot klausītājus cauri vairāk kā 5 desmitgadēm rokmūzikas.

Piesakies braucienam šeit

Vēl citi koncerti Igaunijā parādīsies…

Esam 99.99% pārliecināti, ka šie nav vienīgie lielie koncerti Igaunijā 2024. gadā. Un domājams, ka vēl vairāki lielie mākslinieki tuvākajā laikā izziņos koncertus Igaunijā. Lūdzu sekojiet jaunumiem, lai mēs varētu braukt kopā uz vēl kādu koncertu vai pat koncertiem!

Igaunijas organizatori noteikti centīsies turēt līdz mūsu kaimiņiem Lietuvai, kas 2024. gadā bez Sting uzņems arī pasaules mīluli Ed Sheeran. Ed Sheeran paredzētī divi secīgi koncerti augustā, bet jau martā uz skatuves kāps LP.

 

Citi jaunumi:

Braucam Kopā & Stirnu Buks

Braucam Kopā uz Stirnu Buks skriešanas seriālu 2024. gadā! Aizvedīsim no Rīgas līdz startam un no finiša uz Rīgu! [...]

11/04/2024

Braucam Kopā uz Ed Sheeran

Koncerti Lietuvā 2024. gadā

Kā jau ierasts, arī 2024. gadā Lietuvā paredzēti lieli koncerti. Lai arī ierastais Viņģa parks ticis nomainīts ar citām norises vietām ārpus [...]

13/11/2023

Braucam Kopā Depeche Mode koncertā, Tallinas dziesmu svētku estrādē.

2023. gadā aizvadītie Braucam Kopā braucieni

Atskatāmies uz 2023. gada sezonu, kurā aizvadīti Braucam Kopā braucieni uz koncertiem Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Kopā apmeklējām dažādus koncertus dažādām paaudzēm. [...]

07/11/2023