Koncerta detaļas:

Brauciena detaļas:

Brauciena maksa:

Cenā ietilpst:
  • Brauciens uz koncertu un atpakaļ
  • Stāvvieta pie koncerta norises vietas
  • Dzeramais ūdens pēc koncerta apmeklējuma

Brauciena Statuss:

Leģendu Mūzikas Festivāls 2024 – Ķiluči, Lietuva, 15. jūnijs.

Leģendu Mūzikas Festivāls Biržos

Nu jau par tradīciju kļuvis Leģendu Mūzikas festivāls Ķiluču ezera pussalā, kur vēl mirdzošas pasaules mūzikas zvaigznes kāpj uz Ķiluču festivāla skatuves. Vēl ezers turpina rezonēt 2023. gadā izskanējušos hītus, bet organizatori ir sarūpējuši karstu sastāvu nākamā gada festivālam. Kas jūs izklaidēs šajā 6 stundu garajā superšovā? Plānots, ka uz skatuves kāps Bonija Tailere, Sūzija Kvatro, Samanta Foksa un Niks Keršovs. Pat jaunā paaudze izdzirdot izpildītāju vārdus varbūt tos neatpazīst, bet pēc pirmajiem pirmajiem dziesmas akordiem jau nevar sagaidīt piedziedājuma sākšanos!

Leģendu Mūzikas Festivāls Biržos ir mazāk kā 2 stundu brauciena attālumā no Rīgas, tāpēc koncertu var apmeklēt jebkurš gribētājs no Latvijas. Lai arī biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes, ar tik zvaigžņotu sastāvu pastāv iespēja, ka pēdējie gribētāji paliks gribot.

Roka leģenda Sūzija Kvatro

Sūzija Kvatro (Suzi Quattro) pazīstama kā sieviete, kas pirmā izlauzās līdz rokmūzikas pasaules virsotnēm, leģendāra ar savu basģitāras spēli. Augusi muzikālā ģimenē Detroitā, Sūzija bijusi uz skatuves spēlējot dažādus instrumentus jau no 8 gadu vecuma. Par spīti savai pārokeāna dzimtenei, lielākie viņas panākumi topos bijuši citur. Ar dziesmām “Can the Can” un “Devil Gate Drive” sasniedza pirmo vietu apvienotajā karalistē, kā arī pieci TOP10 singli Austrālijā, 3 no kuriem sasniedza pirmo vietu. Taču ielauzties pašmāju klausītāju sirdīs viņai palīdzēja kopā ar Krisu Normanu ierakstītā dziesma “Stumblin’ in”, kas otrpus okeānam ASV nokļuva līdz 4. vietai topos.

1980-to gadu fotogrāfētā britu sieviete – Samanta Foksa

Tāpat uz Skatuves kāps Samatha Fox, kuras karjera attīstījusies savādāk – no katoļu skolas līdz kailfoto populārākajos britu laikrakstos, viņas skandalozā un dumpinieciskā pagātne netraucē dzirdēt viņas muzikālo talantu. Lai gan viena no viņas aizraušanām jau kopš bija mūzika, un viņa jau 15 gadu vecumā parakstīja līgumu ar izdevējiem, taču pārtrauca mūzikas karjeru līdz ar savu kļūšanu par fotomodeli. Pēc gozēšanās fotoaparātu objektīvos, viņas debijas singls ar jaunajiem izdevējiem  “Touch Me (I Want Your Body)” kļuva par hītu visā pasaulē un jau pēc 2 gadiem tika nominēta par labāko sieviešu mākslinieci Brit Awards ceremonijā.
Viņa turpināja izdot dziesmas līdz pat 90-to gadu vidum un lielākie bija “Naughty Girls (Need Love Too)”, “Nothing’s Gonna Stop Me Now”, “I Only Wanna Be with You”, un “I Wanna Have Some Fun”.

Skatuves leģenda – Niks Keršovs!

Pirmoreiz Lietuvā uz skatuves muzicēs “I Won’t Let the Sun Go Down on Me” (un ne tikai) autors Niks Keršovs (Nick Kershaw), kurš no 1980-to gadu vidus iejarojis klausītāju sirdis visā pasaulē. Viņš strauju popularitāti ieguva 1984. gadā, kad ielauzās Lielbritānijas topos. Ar dziesmām “Wouldn’t it Be Good”, “The Riddle” un viņa lielāko hītu ‘I Won’t Let the Sun Go Down on Me’ viņš topa virsotnē noturējās 62 nedēļas! Turpmakajā karjerā Niks sadarbojies ar virkni superzvaigžņu – Eltonu Džonu, Sia, Geriju Barlovu un arīdzan ar šī festivāla spožāko zvaigzni – Boniju Taileri!

Koncertā noteikti būs iespējams dzirdēt gan Nika karjeras populārākās dziesmas, gan pa kādai no viņa pēdējos 2 gados izdotajiem albumiem.

Bonija Tailere saviļņos gan klausītājus, gan ezeru!

Un karstākā māksliniece uz skatuves bez šaubām būs Bonija Tailere (Bonnie Tyler). Par spīti pusgadu ilgai piespiedu klusēšanai karjeras pirmsākumos, kas sākotnēji šķietami iedragāja viņas karjeru, notika pretējais. Pēc operācijas viņas balss ieguva jaunas noskaņas un vēl vairāk uzrunāja viņas klausītājus. Ar savām dziesmām no topu virsotnēm pat spēja nobīdīt popmūzikas ikonu Maiklu Džeksonu.

Lai gan sākumā Bonija vairāk dziedāja kantrī dziesmas, viņu ļoti interesēja rokmūzika. Nomainot izdevējus, viņa sastapa Džimu Šteinmanu, ar kuru sadarbojoties tapa viņas skaļākais hīts “Total Eclipse of The Heart”. Viņiem sadarbojoties tapa albums “Faster Than the Speed of Night”, kā arī filmas “Footloose” skaņu celiņš. Viņas balss pēdējos 50 gadus ir dzirdēta visā pasaulē un 15. jūnija vakarā tā satricinās Biržu rajonu!

Ko darīt, kad izskanējis Leģendu Mūzikas festivāls?

Šis mākslinieku sastāvs noteikti atbilst nosaukumam Leģendu Mūzikas Festivāls. Šis ir nav pirmais lielais koncerts Lietuvā 2024. gadā, jo martā Kauņas Žalgira arēnā uzstāsies LP. Taču 5 dienas pēc šī koncerta izskaņas Kauņā gaidām Bonijas Taileres vienaudža Sting koncerts My Songs.

 

Biežāk uzdotie jautājumi par braucienu norisi

Notiek pieteikšanās: plānojam nodorošināt transportu uz koncertu. Ja ir pietiekami liela interese no braucējiem, braucienam tiks tirgotas biļetes. 

Uzsākta biļešu tirdzniecība: pieteicies minimālais skaits braucēju un uzsākam biļešu tirdzniecību braucienam. Par biļešu pieejamību sākotnēji informējam pieteikušos braucējus, pirms tiek izziņota biļešu tirdzniecība plašākau publikai. Lai brauciens notiktu, nepieciešams aizpildīt minimālo skaitu braucēju, kas katram braucienam var atšķirties. 

Brauciens notiek: pārdots minimālais skaits biļešu, lai brauciens varētu notikt. Biļetes pieejamas iegādei līdz tiek aizpildīts autobuss. 

Brauciens izpārdots: pārdots maksimālais skaits biļešu. Pieejama jauna papildus pieteikuma forma, kurā pieteiktos, lai varētu pieteikties papildus braucienam. 

Papildus brauciens: pieejamas biļetes papildus braucienam. Šajā gadījumā papildus brauciens garantēts un notiks vienlaicīgi ar pamata braucienu. 

Brauciens atcelts: braucienam nav pieteikušies un dalību apstiprinājuši pietiekošs skaits pasažieru. Ja iegādātas biļetes vai veikta rēķina apmaksa par braucienu, brauciena maksa tiek atgriezta 100% apmērā 2 nedēļu laikā kopš brauciena statusa maiņas. 

Brauciena maksā ietilpst brauciens uz koncerta norises vietu un atpakaļ, stāvvietas un maksas ceļu nodevas, brauciena apdrošināšana, kā arī dzeramais ūdens pēc koncerta apmeklējuma. Ja nokļūšanai galamērķī jāizmanto prāmis vai arī plānots nakšņot viesnīcā, tad arī šīs izmaksas ietilpst plānotajā cenā. 

Braucieniem, kur jāizmanto prāmis vai plānots nakšņot viesnīcā, norādītas aptuvenās brauciena izmaksas. Galējās izmaksas un cenas piedāvājums tiks nosūtīts īsi pirms visu nepieciešamo rezervāciju veikšanas. Brauciena izmaksas var gan samazināties, gan palielināties, atkarībā no partneru cenu piedāvājuma.

Brauciena dalībnieka vārda maiņa iespējama 48 stundas pirms brauciena sākuma. Brauciena biļešu tālākpārdošana bez saskaņošanas ar braucamkopā.lv aizliegta. Iekāpšana autobusos tiek organizēta pēc braucēju vārdiem. 

Konkretu sēdvietu rezervācija nav iespējama.

Ja brauciens noris ar vairākiem autobusiem, tad pirms braucēju sadalīšanas pa autobusiem brauciena dalībniekiem lūgsim norādīt ar kuriem braucējiem vēlaties braukt kopā. Tie, kuru vārdi būs vienā pirkumā, netiks izķširti.

Lai organizētu raitāku braucēju iekāpšanu un vietu ieņemšanu autobusos, iekāpšana tiek organizēta pa grupiņām, pirmie vietu autobusā ieņem braucēji no lielākajām grupām, pēc tam mazākās grupas un kā pēdējie iekāpj braucēji, kas dodas uz pasākumu vienatnē. 

Atkarībā no brauciena veida, autobusā ir braucamkopā.lv šoferis vai braucamkopā.lv pavadonis, kas koordinē brauciena norisi. 

Katram braucienam  (un atsevisķiem autobusiem, ja tādi ir) tiek izveidota Whatsapp grupa, kurā tiek publicēti izbraukšnas laiki no pieturām pa ceļam, kā arī publicēta aktuālā informācija, ja ceļā rodas sarežģījumi. 

Par visiem jautājumiem, kas rodas brauciena laikā, varat vērsties gan pie brauciena organizatora, gan pie brauciena koordinatora. 

Ja zini par kādu koncertu uz kuru obligāti būtu jādodas, bet neredzi starp plānotajiem braucieniem, raksti mums uz brauc@braucamkopa.lv!

Cenšamies nodrošināt transportu un apmeklēt visus skaļos un interesantos koncertus reģionā, bet nereti kāds koncerts paslīd mums garām neredzot. Kopīgiem spēkiem varam sarīkot braucienus arī uz zaļumballēm, ja vien būs braukt gribētāji. 

Normālos apstākļos brauciena dalībniekiem jāatgriežas autobusā stundu pēc pēdējās koncerta dziesmas izskanēšanas. Lai brauciens varētu noritēt raitāk, silti lūdzam izmantot brauciena teritorijā piedāvātās labierīcības, lai pirmo pieturu mājpuceļā varētu veikt pēc iespējas vēlāk. 

Organizējot braucienus maršutā iekļaujam ērtākās pieejamās pieturas lielākām grupām, lai būtu ērti un iespējams ātri aizvadīt pieturas. Pieturvietās iespējams gan apmeklēt labierīcības, gan iegādāties ēdienu. 

Diemžēl labāku cenu izvēlētajam braucienam nevaram piedāvāt, ja vien mums nepiesakās braucējs pretējā virzienā. Iespēju robežās centīsimies palīdzēt atrast braucēju pretējā virzienā un rezervēt vietu jums abiem. 

Atgriežoties Rīgā galvenā izkāpšanas vieta paredzēta tā pati, no kurienes sākās brauciens uz pasākumu, kā arī pieturas, kas atrodas pa ceļam un tās publicētas pasākuma aprakstā. 

Ja braucēji vēlas iekāpt autobusā pa ceļam uz koncertu vai izkāpt ātrāk atpakaļceļā, lūdzu sazināties ar brauciena organizatoru. 

lvLV