Braucam kopā uz Taylor Swift The Eras Tour koncertu Varšavā, 2024. gada 3. augustā

Koncerta detaļas:

Brauciena detaļas:

Brauciena maksa:

Cenā ietilpst:
  • Brauciens uz koncerta norises vietu
  • Stāvvietas izmaksas
  • Viesnīcas izdevumi
  • Dzeramais ūdens un uzkodas pēc koncerta

* Norādītas aptuvenās brauciena izmaksas. Galējās izmaksas un cenas piedāvājums tiks nosūtīts pirms visu nepieciešamo rezervāciju veikšanas.

Uzzināt vairāk

Brauciena Statuss:

Taylor Swift The Eras Tour – Varšava, 3. augusts

Gaidītākā atgriešanās tūre Eiropā.

Teilore Svifta (Taylor Swift) pēdējoreiz Eiropas kontinentālajā daļā koncertēja 2015. gadā, bet britu salās mītošie varēja izbaudīt pāris koncertus 2018. gadā. Šis garais pārtraukums karstākajiem faniem lika bombardēt rezervācijas sistēmas un ķert biļetes uz jebkuru pieejamo koncertu Eiropā – vai tas būtu Polijā, Itālijā, Zviedrijā vai Nīderlandē. Uz visiem koncertiem rindas bija simtiem tūkstošu garas un tikai laimīgākie fani varēja tikt pie biļetēm. Tiem laimīgajiem, kas tikuši pie biļetēm, piedāvājam kopā apmeklēt koncertus Polijā! Cik populāra un ienesīga ir šī tūre parāda dziedātājas dāsnums pret tūres darbiniekiem.

Ko sagaidīt no Taylor Swift Varšavā?

Kopš pēdējās viesošanās mūsu platuma grādos, māksliniece nav ieturējusi radošo pauzi vai pazudusi no apvāršņa. Gluži pretēji, šajā laikā izdoti vairāk albumu kā var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem! Svinīgais Celebration, atmosfēriskais 1989 (Taylor’s Version), romantiskais Lover vai pārdomu pilnais Midnights. Dziesmu repertuārs ir papildināts ar vairāk kā 100 dziesmām, no kurām liela daļa tiek atskaņota šova laikā! Jau pirmie tūres koncerti sagādāja milzu apmierinājumu visiem apmeklētājiem – šovs ilga tikpat ilgi, cik filma Titāniks (3 stundas un 12 minūtes) un tā laikā tika atskaņotas 44 dziesmas. Salīdzināšanai – Metallica M72 koncerttūrē atskaņo 16-18 dziesmas koncertā. Tiesa, ne visas dziesmas tiek atskaņotas pilnā garumā un tiek izlaists 2. pants.

Pats šovs ir iespaidīgs ne tikai muzikāli, bet arī skatuviski. Ne viens vien koncerta apskats salīdzina skatuvisko priekšnesumu ar Brodevejā redzamo. Skatuve transformējas šova gaitā un uz tās redzams gan sūnām apaudzis namiņš, gan augsteltnes ofisu telpas, augstumu mainošas platformas, koši ekrāni, mirgojošas aproces un vēl, un vēl… Šovs tiešām neliks vilties!

Braucam kopā uz Taylor Swift koncertu Varšavā!

Brauciens plānots kā ērts divu dienu piedzīvojums visiem brauciena dalībniekiem. Visu braucēju ērtībai nakšņošana notiks viesnīcā, kur otrās dienas rītā pirms došanās mājup iespējams ieturēt gardas brokastis.

Brauciena plāns:
1. diena – Brauciens no Rīgas uz Varšavu, pa ceļam iekārtojoties viesnīcā. Pirms koncerta iespējams kopīgi ieturēt maltīti kādā no Varšavas kafejnīcām. Pēc koncerta tiekamies pie busiņa stāvvietā pie arēnas un dodamies nakšņot viesnīcā ārpus Varšavas.
2. diena – Brokastis viesnīcā un mājupceļš uz Rīgu ~7h.

Biežāk uzdotie jautājumi par braucienu norisi

Notiek pieteikšanās: plānojam nodorošināt transportu uz koncertu. Ja ir pietiekami liela interese no braucējiem, braucienam tiks tirgotas biļetes. 

Uzsākta biļešu tirdzniecība: pieteicies minimālais skaits braucēju un uzsākam biļešu tirdzniecību braucienam. Par biļešu pieejamību sākotnēji informējam pieteikušos braucējus, pirms tiek izziņota biļešu tirdzniecība plašākau publikai. Lai brauciens notiktu, nepieciešams aizpildīt minimālo skaitu braucēju, kas katram braucienam var atšķirties. 

Brauciens notiek: pārdots minimālais skaits biļešu, lai brauciens varētu notikt. Biļetes pieejamas iegādei līdz tiek aizpildīts autobuss. 

Brauciens izpārdots: pārdots maksimālais skaits biļešu. Pieejama jauna papildus pieteikuma forma, kurā pieteiktos, lai varētu pieteikties papildus braucienam. 

Papildus brauciens: pieejamas biļetes papildus braucienam. Šajā gadījumā papildus brauciens garantēts un notiks vienlaicīgi ar pamata braucienu. 

Brauciens atcelts: braucienam nav pieteikušies un dalību apstiprinājuši pietiekošs skaits pasažieru. Ja iegādātas biļetes vai veikta rēķina apmaksa par braucienu, brauciena maksa tiek atgriezta 100% apmērā 2 nedēļu laikā kopš brauciena statusa maiņas. 

Brauciena maksā ietilpst brauciens uz koncerta norises vietu un atpakaļ, stāvvietas un maksas ceļu nodevas, brauciena apdrošināšana, kā arī dzeramais ūdens pēc koncerta apmeklējuma. Ja nokļūšanai galamērķī jāizmanto prāmis vai arī plānots nakšņot viesnīcā, tad arī šīs izmaksas ietilpst plānotajā cenā. 

Braucieniem, kur jāizmanto prāmis vai plānots nakšņot viesnīcā, norādītas aptuvenās brauciena izmaksas. Galējās izmaksas un cenas piedāvājums tiks nosūtīts īsi pirms visu nepieciešamo rezervāciju veikšanas. Brauciena izmaksas var gan samazināties, gan palielināties, atkarībā no partneru cenu piedāvājuma.

Brauciena dalībnieka vārda maiņa iespējama 48 stundas pirms brauciena sākuma. Brauciena biļešu tālākpārdošana bez saskaņošanas ar braucamkopā.lv aizliegta. Iekāpšana autobusos tiek organizēta pēc braucēju vārdiem. 

Konkretu sēdvietu rezervācija nav iespējama.

Ja brauciens noris ar vairākiem autobusiem, tad pirms braucēju sadalīšanas pa autobusiem brauciena dalībniekiem lūgsim norādīt ar kuriem braucējiem vēlaties braukt kopā. Tie, kuru vārdi būs vienā pirkumā, netiks izķširti.

Lai organizētu raitāku braucēju iekāpšanu un vietu ieņemšanu autobusos, iekāpšana tiek organizēta pa grupiņām, pirmie vietu autobusā ieņem braucēji no lielākajām grupām, pēc tam mazākās grupas un kā pēdējie iekāpj braucēji, kas dodas uz pasākumu vienatnē. 

Atkarībā no brauciena veida, autobusā ir braucamkopā.lv šoferis vai braucamkopā.lv pavadonis, kas koordinē brauciena norisi. 

Katram braucienam  (un atsevisķiem autobusiem, ja tādi ir) tiek izveidota Whatsapp grupa, kurā tiek publicēti izbraukšnas laiki no pieturām pa ceļam, kā arī publicēta aktuālā informācija, ja ceļā rodas sarežģījumi. 

Par visiem jautājumiem, kas rodas brauciena laikā, varat vērsties gan pie brauciena organizatora, gan pie brauciena koordinatora. 

Ja zini par kādu koncertu uz kuru obligāti būtu jādodas, bet neredzi starp plānotajiem braucieniem, raksti mums uz brauc@braucamkopa.lv!

Cenšamies nodrošināt transportu un apmeklēt visus skaļos un interesantos koncertus reģionā, bet nereti kāds koncerts paslīd mums garām neredzot. Kopīgiem spēkiem varam sarīkot braucienus arī uz zaļumballēm, ja vien būs braukt gribētāji. 

Normālos apstākļos brauciena dalībniekiem jāatgriežas autobusā stundu pēc pēdējās koncerta dziesmas izskanēšanas. Lai brauciens varētu noritēt raitāk, silti lūdzam izmantot brauciena teritorijā piedāvātās labierīcības, lai pirmo pieturu mājpuceļā varētu veikt pēc iespējas vēlāk. 

Organizējot braucienus maršutā iekļaujam ērtākās pieejamās pieturas lielākām grupām, lai būtu ērti un iespējams ātri aizvadīt pieturas. Pieturvietās iespējams gan apmeklēt labierīcības, gan iegādāties ēdienu. 

Diemžēl labāku cenu izvēlētajam braucienam nevaram piedāvāt, ja vien mums nepiesakās braucējs pretējā virzienā. Iespēju robežās centīsimies palīdzēt atrast braucēju pretējā virzienā un rezervēt vietu jums abiem. 

Atgriežoties Rīgā galvenā izkāpšanas vieta paredzēta tā pati, no kurienes sākās brauciens uz pasākumu, kā arī pieturas, kas atrodas pa ceļam un tās publicētas pasākuma aprakstā. 

Ja braucēji vēlas iekāpt autobusā pa ceļam uz koncertu vai izkāpt ātrāk atpakaļceļā, lūdzu sazināties ar brauciena organizatoru.