2023. gadā aizvadītie Braucam Kopā braucieni

Atskatāmies uz 2023. gada sezonu, kurā aizvadīti Braucam Kopā braucieni uz koncertiem Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Kopā apmeklējām dažādus koncertus dažādām paaudzēm. Gan vācu metāls Rammstein izpildījumā, gan ikoniskie Depeche Mode, gan mūzikas dieviete Beyonce un ārpasaulīgais The Weeknd. Kā arī sezonu noslēdzām svelmīgā koncertā ar grupu no tuksnešainās Las Vegasas - Imagine Dragons.

07/11/2023

Atskatāmies uz 2023. gada sezonu, kurā aizvadīti Braucam Kopā braucieni uz koncertiem Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Kopā apmeklējām dažādus koncertus dažādām paaudzēm. Gan vācu metāls Rammstein izpildījumā, gan ikoniskie Depeche Mode, gan mūzikas dieviete Beyonce un ārpasaulīgais The Weeknd. Kā arī sezonu noslēdzām svelmīgā koncertā ar grupu no tuksnešainās Las Vegasas – Imagine Dragons.

Rammstein Europe Stadium Tour 2023.

Viņģa parks, Viļņa, Lietuva
22.05.2023

Šīs sezonas Braucam Kopā braucieni sākās ar braucienu uz šī gada skaļāko un pirotehnikas bagātāko koncertu Baltijā – Viņģa parku Viļņā pieskandināja leģendārie vācieši. Uz šo koncertu nodibināta lieliska sadarbība ar Baltijas valstīs vienīgo oficiālo Rammstein fanu klubu, kas padalījās gan ar noderīgu informāciju un ieskatiem no ģenerālmēģinājuma, gan parūpējās, lai 3 laimīgie koncerta apmeklētāji tiktu pie Rammstein fanu atribūtikas. Trīs laimīgie tika pie LiFAD karoga, nozīmītes un parakstītas kartītes komplekta.
Karsts koncerts, laimīgi apmeklētāji un izdevies brauciens bija lielisks iesākums šī gada koncertu sezonai.

Beyonce Renaissance World Tour.

PGE Narodowy, Varšava, Polija
29.06.2023

Atgriežamies pie tā, kā sākās Braucam Kopā braucieni – Braucam Kopā.lv savu pirmo braucienu aizvadīja 2013. gada 25. maijā, kad devās uz Orange Warsaw Festival. Lai gan Rammstein koncerts bija atbilstošāks pirmajam braucienam, šajā braucienā viss bija ļoti līdzīgi pirmajam. Tā pati māksliniece, tā pati norises vieta un pat ļoti līdzīga izmēra kompānija. Brauciens uz Varšavu 8 cilvēku sastāvā, jau pa dienu grupa iekārtojās apartamentos, kur tiks pavadīta nakts pēc koncerta. Lai arī koncerts bija ļoti apmeklēts un šovs grandiozs un iespaidīgs, neliela rūgtuma sajūta apmeklētājiem, kas nezināja visas jaunā albuma dziesmas. Koncertā atksaņotas visas jaunā albuma dziesmas un tikai dažas no klasiskajām, tāpat arī pati māksliniece neagriezās uz skatuves nodziedāt vēl atvadu dziesmu.

Par spīti īsajam koncertam, visi apmeklētāji bija apmierināti redzēt Beyonce klātienē, un pozitīvi uzlādēti pēc pusotras stundas brauciena māju virzienā pavadīja nakti apartamentos. Naktsmiers, duša un vēl 6 stundu nesteidzīgs brauciens un jau nākamās dienas pēcpusdienā atgriezāmies Rīgā.

Ļoti vērtīgs brauciens, kas ļāva no jauna iepazīt Poliju un tās labās īpašības un ar ļoti pozitīvu skatījumu lūkoties 2024. gada virzienā, kad Varšavā viesosies Metallica, Taylor Swift un sagaidāmi vēl citi lieli vārdi!

Braucam kopā uz Depeche Mode Momento Mori World Tour 2023

Tallinas dziesmu svētku estrāde, Tallina, Igaunija.
06.08.2023

Šī gada pirmais tāds pavisam īstais un nopietnais brauciens! Lielākais prieks, ka uz koncertu nogādājām ne tikai grupas fanus ar biļetēm, bet arī konkursā mūsu Facebook lapas sekotājiem varējām izspēlēt 2 biļetes uz koncertu un pašu braucienu. Laimēja supersmaidīgā un pozitīvā Depeche Mode  fane Iveta, kurai līdzi devās draudzene Dace.

Depeche Mode šogad atsāka koncerttūres, taču  nu jau bez mūžībā devušās Endija Fletčera pie taustiņinstrumentiem. Tas gan nelika koncertam būt skumjam, jo visā tā norises laikā uz skatuves valdīja svinīgas noskaņas un sajūta, ka tiek svinēta Endija dzīve. Ierastās baltās kurpes, krāsainās vestes, deju virpuļi, krāšņas vizualizācijas un lieliska skaņa pavadīja grupu gandrīz 3 stundu ilgā muzikālā piedzīvojumā. Gan jaunās dziesmas, gan klasiski grupas skaņdarbi izveda Braucam Kopā koncerta apmeklētājus muzikālā ceļojumā pa grupas daiļrades lokiem.

The Weekend Afterhours til Dawn Tour 2023

Tallinas dziesmu svētku estrāde, Tallina, Igaunija.
12.08.2023

Lielākais pārbaudījums šogad. Vairāk kā 150 cilvēki, mežonīgi sastrēgumi Salacgrīvā, pat negadījums uz ceļa, kad kāds nepamana lielu, dzeltenu autobusu. Ja ar mums nebrauktu paši labākie fani, būtu sarežģīts brauciens.  Taču par spīti tam, visi The Weeknd fani veiksmīgi nogādāti Tallinas dziesmu svētku estrādē un atpakaļ Rīgā.

Pats koncerts bija lielisks, māksliniekam kāpjot uz futūriski dekorētās skatuves un nereti liekot ritmā dejot visiem 55’000 koncerta apmeklētājiem. Kā punkts uz “i” visam noformējumam bija milzīgs (tiešām MILZĪĪĪĪGS) mēness, kas lēni lidoja virs koncerta apmeklētāju galvām. Un tik ļoti liela kopienas sajūta, redzot, ka koncerta apmeklētāji atgriežas stāvvietā kā jauni draugi un nereti kāds ļoti emocionāls stāsts, kuru pavada pa kādai laimes asarai.

Imagine Dragons Mercury World Tour 2023

Viņģa parks, Viļņa, Lietuva
16.08.2023

Pats karstākais šī gada brauciens. Jau no izbraukšanas brīža, visu ceļu temperatūras stabiņš turējās virs +30° un koncertam sākoties desmitiem apmeklētāji bija meklējuši patvērumu ēnā lai izvairītos no pārkaršanas. Šis koncerts bija pilnīgs pretstats pagājušā gada vasaras koncertam Rīgā, kad šie amerikāņi uzstājās nemitīgā lietū.

Pats koncerts lielisks, tam sagatavojušies esam klausoties koncerta setlisti ceļā un gatavi dziedāt līdzi ikkatrai dziesmai. Viņģa parka lielākais mīnuss – iekļūšana tajā salīdzinoši lēna un pēc tam izkļūšana – divtik sarežģīta. Taču vēlāk pametot koncerta teritoriju, mazāk laika jāpavada sastrēgumos, cenšoties izlauzt sev ceļu starp simtiem auto.

Braucam Kopā 2024. gada plāns

Lai arī lielie koncerti Baltijas valstīs tiek izziņoti tikai tagad, pozitīvā pieredze Varšavā liek domāt, ka būs lielisks koncertu gads! Iespējami dazādi braucam kopā braucieni, tajā skaitā pasaulē populārākā smagā metāla grupa “Metallica” uzstāsies Varšavā 5. un 7. Jūnijā, bet pirmās koncerttūres Eiropā koncertus turpat aizvadīs Taylor Swift, kas notiks 1., 2. un 3. Augustā. Ko īpašu piedāvāsim – ātrs brauciens, lieliska viesnīca, atkopšanās komplekts pēc koncerta un draudzīga cena!

Tāpat jau izstrādājam dažādus maršrutus aktīvās atpūtas ekskursijām Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Polijā, kā arī izstrādājam jau gatavus ekskursiju piedāvājumus vienas un divu dienu ekskrusijām vidusskolēniem.

Atsāksim fanot par sportu. 2024. Gads būs olimpiskais gads, līdz ar to arī aktīvi sekosim ne tikai olimpiskajiem sporta veidiem, bet arī citiem lielākajiem sporta notikumiem Latvijas tuvumā un centīsimies noorganizēt braucienus lielākām un mazākām sporta cienītāju grupām.

Citi jaunumi:

Braucam Kopā & Stirnu Buks

Braucam Kopā uz Stirnu Buks skriešanas seriālu 2024. gadā! Aizvedīsim no Rīgas līdz startam un no finiša uz Rīgu! [...]

11/04/2024

Braucam Kopā uz Ed Sheeran

Koncerti Lietuvā 2024. gadā

Kā jau ierasts, arī 2024. gadā Lietuvā paredzēti lieli koncerti. Lai arī ierastais Viņģa parks ticis nomainīts ar citām norises vietām ārpus [...]

13/11/2023

Braucam Kopā uz Sting, Sting kocerts Igaunijā

Koncerti Igaunijā 2024. gadā

Igaunija 2024. gadā varēs lepoties ar Eiropas Kultūras galvaspilsētu, kad šo titulu lepni nesīs Tartu. Par spīti tam, ne visi lielie koncerti [...]

09/11/2023