Events in Lithuania in 2024

Kā jau ierasts, arī 2024. gadā Lietuvā paredzēti lieli koncerti. Lai arī ierastais Viņģa parks ticis nomainīts ar citām norises vietām ārpus Viļņas, lieli skatuves vārdi no tā nebaidīsies!

13/11/2023

Klusums Viļņas Viņģa parkā.

Lai gan iepriekšējos gados pierasts, ka lielākie koncerti Lietuvā notika Viļņas Viņģa parkā, 2023. gada novembrī vēl nav izziņots neviens lielais koncerts ar šo norises vietu. Iespējams, pie vainas ir iepriekšējā gada negatīvās pieredzes Rammstein un Imagine Dragons koncertu laikā. Tad ļoti apgrūtināta bija gan nokļūšana koncertā, gan izkļūšana no tā, kā arī pasākumu teritorijā bija aizliegts ienest ūdeni un nebija iespējams pie tā tikt koncerta teritorijā.

Taču koncerti un Lietuva iet roku rokā un 2024. gada koncertu sezona neliks vilties! Līdz situācija tiek atrisināta Lietuvas valdībā, lielie koncerti pārcēlušies uz Kauņu. Tā gan nav bēdīga ziņa mūzikas faniem no Latvijas, jo brauciens aizņems nedaudz mazāk laika. Tāpat norises vietas solās būt kvalitatīvas – gan modernā Kauņas Žalgira arēna,  gan nesen atjaunotais S. Darjusa un S. Girēna Stadions ir gatavi nodrošināt augstākās klases pieredzi apmeklētājiem! Koncertiem Kauņā ir tikai priekšrocības, tāpēc nav diži par ko uztraukties!

LP – pirmais lielais 2024. gada koncerts Lietuvā jau 4. martā!

Laura Pergolizzi septembra beigās paziņoja, ka jaunā albuma Love Lines koncerttūre pēc gadu mijas pārcelsies no ASV uz Eiropu. Ļoti saspringtā grafikā paredzēti 19 koncerti no Skandināvijā, Centrāleiropā un Lielbritānijā. Mūsu platuma grādos dzīvojošajiem tuvākais koncerts notiks Kauņā 4. martā, Žalgira arēnā. Lai gan LP ieraksti in streaming platforms sakrājuši vairāk kā miljards (!!!) klausījumu, koncertu performaces ir daudz aktīvākas un pat emocionālākas.
LP vokālais un muzikālais arsenāls nav salīdzināms ar citiem māksliniekiem. Lauras unikālais skanējums, stils un prasmju līmenis savācis miljoniem fanu visā pasaulē. Koncertprogramma būs gana noslīpēta un varēsiet iztikt bez iespējamiem tehniskajiem brāķiem, kas mēdz gadīties koncerttūres sākumā. Koncertā dzirdēsiet ne tikei Lauras vokālās prasmes, bet arī varēsiet novērtēt ģitārspēli un pat svilpošanu.
Šis koncerts būs lielisks iesākums 2024. gada koncertu sezonai Baltijas valstīs, kuru melomāni nedrīkst laist garām!

Piesakies braucienam šeit

Sting pirmā 2024. gada pietura Baltijā – Kauņas Žalgira arēnā 9. jūnijā.

Sting uzstāsies gan ar savām labākajām, gan jaunu skanējumu ieguvušām dziesmām “My Songs” koncertā Kauņas Žalgira arēnā, 2024. gada 9. jūnijā. Interesanti, ka šīs koncerttūres ietvaros jau reizi bijuši koncerti Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

Jau kopš pirmajiem kocertiem Lielbritānijā, atsauksmies ļoti cildina gan koncerta saturu, gan tā izpildījumu. Roka ansambļa pavadījumā Sting spēlēs gan savus lielākos hītus, gan skaļākos singlus no saviem mūzikālās karjeras pirmsākumiem “The Police” sastāvā, tādējādi izvedot klausītājus cauri vairāk kā 5 desmitgadēm rokmūzikas. Sting, kurš bauda jau savas dzīves astoto desmitgadi, vēljoprojām spēj iekustināt ļaužu pūļus! Lielisks koncerts sagaidāms gan Kauņā, gan dienu vēlāk arī Tartu!

Piesakies braucienam šeit

Eds Šīrans un stadionu matemātika – 3+4=2 koncerti Lietuvā!

Pirmais Eda Šīrana izziņotais +-=÷× (Mathematics) 2024 Tour koncerts 3. augustā Kauņā tika izpirkts rekordātros tempos. Līdz ar to operatīvi tika organizēts arī papildus koncerts dienu vēlāk. Tāpēc 3 plus 4 ir vienāds ar 2. Divi koncerti Lietuvā 3. un 4. augustā. Tādējādi Eds Šīrans atbriežas Baltijā nevis ar tikai 1, bet 2 koncertiem Lietuvas sirdī!

Pats mākslinieks nekādus jautājumus neraisa – viņš var pārsteigt pat rūdītākos fanus un spēlēt jebkurā žanrā. Tāpēc arī koncertā varat sagaidīt sapņošanu pie mīlas balādēm un popa, gan iztrakoties pie roka un hiphopa. Pats koncerta nosaukums apvieno visus viņa izlaistos albumus ar matemātiskiem nosaukumiem – “+”, “-“, “=”, “÷” un  “×”. Tāpat varat sagaidīt arī aktuālākās dziesmas no “Autumn Variations” un “No. 6 Collaborations Project”. Kas padara šo koncertprogrammu īpašu, ir viņa spēja vienam pašam pieskandināt stadionu. Ja varam ticēt prognozētajam, tad lielāko daļu koncerta viņš mūziku radīs pats izmanotjot ģitāras un loop staciju.

Piesakies 3. augusta braucienam šeit
Piesakies 4. augusta braucienam šeit

Pasaules superzvaigznes Biržos – Mūzikas Leģendu Festivāls Lietuvā 15. jūnijā.

Nu jau par tradīciju kļuvis Leģendu Mūzikas Festivāls Biržos, kur leģendāras pasaules mūzikas zvaigznes kāpj uz Kiluču festivāla skatuves. Vēl ezers turpina rezonēt šajā gadā izskanējušos hītus, bet organizatori ir sarūpējuši karstu sastāvu nākamā gada festivālam. Plānots, ka uz skatuves kāps Bonija, Tailere, Sūzija Kvatro, Samanta Foksa un Niks Keršovs. Kas jūs izklaidēs šajā 6 stundu garajā superšovā?

Sūzija Kvatro (Suzi Quattro) pazīstama kā sieviete, kas pirmā izlauzās līdz rokmūzikas pasaules virsotnēm, leģendāra ar savu basģitāras spēli. Tāpat uz Skatuves kāps Samatha Fox, kuras karjera attīstījusies savādāk – no katoļu skolas līdz kailfoto populārākajos britu laikrakstos, viņas skandalozā un dumpinieciskā pagātne netraucē dzirdēt viņas muzikālo talantu. Pirmoreiz Lietuvā uz skatuves muzicēs “I Won’t Let the Sun Go Down on Me” (un ne tikai) autors Niks Keršovs (Nick Kershaw), kurš no 1980-to gadu vidus iejarojis klausītāju sirdis visā pasaulē.

And the hottest artist on the scene will undoubtedly be Bonnie Tyler. Despite 6 month forced silence in the beginning of her career, which initially seemed to undermine her career, the opposite happened. After the operation, her voice took on new moods and appealed even more to her listeners. With her songs, she was even able to dislodge pop music icon Michael Jackson from the top of the charts.

Koncerti Lietuvā ir bijuši un būs!

Esam 100% pārliecināti, ka šie nav vienīgie lielie koncerti Lietuvā 2024. gadā. Un domājams, ka vēl vairāki lielie mākslinieki tuvāko mēnešu laikā izziņos jaunus koncertus un šovus Lietuvā. Lūdzu sekojiet jaunumiem, lai mēs varētu braukt kopā uz vēl kādu koncertu vai pat koncertiem!

Lietuva notiekti ir karstākā no Baltijas valstīm 2024. gada koncertu sezonām, bet arī Estonia min uz pēdām ar vairākiem lielajiem koncertiem.

Ja esam palaiduši garām kādu koncertu, uz kuru noteikti būtu jābrauc, lūdzu sazinieties ar mums! Vienmēr esam gatavi nodrošināt gan grupu, gan privātus braucienus jebkurā formā un izmērā.

Citi jaunumi:

Braucam Kopā & Stirnu Buks

Braucam Kopā uz Stirnu Buks skriešanas seriālu 2024. gadā! Aizvedīsim no Rīgas līdz startam un no finiša uz Rīgu! [...]

11/04/2024

Braucam Kopā uz Sting, Sting kocerts Igaunijā

Events in Estonia in 2024

Estonia's Tartu will be one of the designated European Capitals of Culture in 2024, hosting festivities all through the year. Yet, not all [...]

09/11/2023

Braucam Kopā Depeche Mode koncertā, Tallinas dziesmu svētku estrādē.

What we did in 2023

Let's have a look back at 2023, where we visited gigs in Lithuania, Estonia and Poland. Together we went to different events for different generations and [...]

07/11/2023